O produkcie

silowrap_cartoon_photo1Folia do sianokiszonki marki Silowrap jest wysokiej jakości 5-warstwową folią rolniczą, produkowaną metodą wylewu CAST.
Folia Silowrap jest przeznaczona do sporządzania sianokiszonek przy zastosowaniu maszyn do belowania bez względu na markę maszyny.

silowrap_cartoon_photo3Dzięki wysokiej elastyczności jest odporna na zrywanie, równomiernie pokrywa belę, skutecznie chroni jej zawartość i zapewnia jej całkowitą szczelność. 5-warstwowa struktura zapewnia znacznie lepszą barierę dla gazów i skuteczniej ochrania zakiszany materiał.

Przy produkcji folii Silowrap zastosowano w 100% oryginalne surowce, bez dodatków regranulatu, co gwarantuje doskonałe parametry techniczne oraz podwyższone właściwości mechaniczne. Folia charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na przebicia i rozdarcia, odpowiednią kleistością oraz zwiększoną wydajnością.

silowrap_cartoon_photo2Folia posiada stabilizator UV, co daje gwarancję ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapewnia wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe. Wysoki współczynnik UV zapewnia zabezpieczenie beli na okres 12 miesięcy od momentu jej owinięcia.

Ulotka do pobrania dostępna poniżej:

ulotka_screen